יועצת שינה בהתאמה הורית - שי גראוב

שמיכת עיטוף

שמיכת עיטוף לתינוקות – הכי קרוב לרחם, הכי קרוב לאימא

שמיכת עיטוף היא מוצר ייחודי, פרקטי ופשוט לתפעול, שיכול לעזור לכם בחודשים הראשונים לחייו של תינוקכם, ע"י מספר יתרונות ברורים:

הסתגלות הדרגתית ונעימה לעולם

מענה לרפלקס מורו (רפלקס הבהלה - העפת הידיים לצדדים)

פתרון מניעתי למוות בעריסה

הקלה של גזים אצל תינוקות

שמיכת העיטוף תוכל לשמש אתכם גם כשק שינה בהמשך

 

שמיכת העיטוף המשלבת שק שינה מגיעה במגוון מידות:

  • מידה 0-3 חודשים (.n.b) -
    מתאימה לתינוקות בגובה 48-58 ס"מ ובמשקל 5.5- 2.700 ק"ג
  • מידה 3-6 חודשים (s) -
    מתאימה לתינוקות בגובה 58-66 ס"מ ובמשקל 6-8 ק"ג

ובמספר דגמים לבחירתך:

  • בד 100% כותנה בצבע שמנת חלק
  • בד 100% כותנה בצבע תכלת חלק (קיים רק במידה 0-3)
  • בד טטרא דגם זיג זג (מתאים במיוחד לקיץ)

מחיר: 165 ש"ח בלבד + משלוח (או איסוף עצמי)

שק שינה ושמיכה לעיטוף התינוק Swaddle לתינוקות 2 ב-1 - שי גראוב

 

מעוניינים בשמיכת העיטוף? 

לחצו על כפתור הרכישה מטה.

ניתן גם לבצע הזמנה טלפונית: 0543100431

מוצרי שינה נוספים שעשויים לעניין אותך:

מנשא לתינוק לילי בייבי
ערסל לתינוק
הדרכת שינה במתנה

 

כאשר גיליתי את שמיכת העיטוף המחשבה הראשונה שחלפה במוחי הייתה – חבל שלא הכרתי את זה קודם! הפשטות והיעילות של טכניקת העיטוף והאפקט המידי שלה על התינוק הינם בלתי ניתנים לערעור.

כמדריכה ויועצת שינה אני תמיד מחפשת כלים אשר יהפכו את תהליך השינה לקל ופשוט, ושמיכת העיטוף היא אס מנצח – חד משמעית. במוצר אחד מקבלים מענה רחב לכל כך הרבה צרכים להם זקוק תינוק בחודשים הראשונים לחייו: לצורך בביטחון, בהגנה, בתחושת גבול פיסי, בחום, בהקלה על גזים, ברגיעה וכמובן מאפשרת שינה טובה בקלות.

טכנולוגיה עתיקה שעובדת

שמיכת עיטוף מגיעה מהתרבויות העתיקות בסין וברוסיה בהן נהגו נשות השבטים לעטוף את הרך הנולד ולשאת אותו עמן. טכניקת העיטוף אפשרה להן גם לשמור על התינוקות סמוכים אליהן, וגם לתת להם תחושה שהם מוגנים ובטוחים, ולמעשה יצרה אפקט מדומה של מגע אימהי וחווית רחם לאורך היום. תינוקות אשר נעטפו היו רגועים ונינוחים הרבה יותר, היה להם קל בתהליך היניקה, העיכול, והשינה.

לשמיכת עיטוף מספר יתרונות ברורים:

הסתגלות הדרגתית ונעימה – שלושת החודשים הראשונים של התינוק נקראים גם הטרימסטר הרביעי, בו כל חוויה אשר חווה התינוק מועצמת עשרות מונים, כל החושים שלו נמצאים במצב של קליטת יתר ובהתאם התגובה שלו מועצמת. עיטוף מוריד את רמת הגירוי החיצונית, מאפשר לתינוק לחוש את גבולות הגוף שלו באופן ברור ומנמיכה את רמת הרגישות שלו כך למעשה היא מאפשרת לו להסתגל לעולם סביבו בקצב שנכון עבורו ובצורה מאוזנת, בהתאם גם תגובותיו מתאזנות.

מענה לרפלקס מורו – תינוק אשר יוצא מהרחם עדיין לא מרגיש את גבולות גופו ולכן כל רחש סביבו מקפיץ אותו, אותן תנועות רפלקטיביות לא מאפשרות לו לייצר שינה רציפה, כיוון שכל רעש מייצר התכווצות חזקה אשר מעירה אותו. שמיכת עיטוף ממתנת את אותן קפיצות ומאפשרת לתינוק לישון בנינוחות ולאורך זמן מתוך תחושת ביטחון ומוחזקות.

פתרון מניעתי למוות בעריסה – מצד אחד לתינוק קל יותר לישון לאורך זמן על הבטן כיוון ששכיבה על הבטן מונעת את כל אותן קפיצות רפלקטיביות, מצד שני מחקרים מראים שאחד הגורמים למוות בעריסה הוא ככל הנראה שינה בשכיבה על הבטן. שמיכת העיטוף מאפשרת לתינוק לישון באופן בטוח על הגב ועדיין להיכנס לשינה עמוקה ואיכותית אשר כל כך חיונית עבורו.

הקלה על גזים – גזים נוצרים בחודשים הראשונים לחייו של התינוק, כתוצאה מכך שמערכת העיכול אינה בשלה. אחת הדרכים להקל על התינוק, היא לעטוף אותו בשמיכת עיטוף וכך יופעל לחץ על איזור הבטן, שיקל על הכאב.

פרקטיות בהמשכים – עיטוף מותאם במיוחד לחודשים הראשונים לחייו של התינוק ועד לרגע שהוא מתחיל להראות סימני התהפכות. גם בהמשך הדרך שמיכת העיטוף תוכל לשמש כשק שינה, כאשר זרועות התינוק אינן צמודות לגופו, ולאפשר לתינוק להישאר מכוסה למהלך כל השינה.

שמיכת עיטוף תינוקות היא כלי עזר משמעותי בתהליך ההרדמה הראשוני,

זו גם מתנה מקורית ונפלאה שאתם יכולים לתת לעצמכם או להורים עם תינוק שאך נולד. 

המלצתי האישית כמדריכה ויועצת שינה:

עיטפו את התינוק בשמיכת העיטוף והתחילו הרדמה כבר בסימני עייפות ראשוניים ואל תחכו לבכי ממושך ולהתנגדות של התינוק לעיטוף. עקבו אחרי סימני העייפות וחלונות השינה של תינוקכם והתחילו הרדמה בזמן שבשל לשינה, לפני כניסה לעייפות יתר, וכך תאפשרו לתינוקכם שינה טובה, בריאה, איכותית ורציפה.

 

מעוניינים בשמיכת העיטוף? 

לחצו על כפתור הרכישה מטה.

ניתן גם לבצע הזמנה טלפונית: 0543100431

סרטון אשר מדגים את טכניקת עיטוף תינוק בקלות: