המוצרים באתר בהמלצת יועצת שינה

המוצרים באתר בהמלצת יועצת שינה

יועצת שינה בהתאמה הורית - שי גראוב

שמיכת עיטוף בשילוב התייעצות טלפונית עם יועצת שינה

שמיכת עיטוף- להרגעה ולשינה בריאה בקלות

שמיכת עיטוף היא מוצר ייחודי, פרקטי ופשוט לתפעול שמקורו מגיע מהתרבויות העתיקות בחו"ל.

שמיכת העיטוף תעזור לכם בחודשים הראשונים לחייו של תינוקכם, ע"י מספר יתרונות ברורים:

  • הסתגלות הדרגתית ונעימה לעולם
  • הרדמה קלה ומהירה
  • מענה לרפלקס מורו (רפלקס הבהלה - העפת הידיים לצדדים)
  • פתרון מניעתי למוות בעריסה
  • הקלה של גזים אצל תינוקות 

 

2 סוגים של שמיכת העיטוף לבחירתכם:

נטו עיטוף: שמיכת עיטוף nino עשויה 100% כותנת ג'רזי אורגנית, קיימת במידה אחידה one size, עשוייה בד דק ואוורירי המותאם במיוחד לתינוקות הסובלים מחום ושרפלקס המורו שלהם, סביר ולא חזק מדי.

השמיכה מגיעה במגוון דגמים וצבעים.

מחיר: 119 ש"ח+ משלוח (או איסוף עצמי)

 

שמיכת עיטוף משולבת שק שינה 2 ב-1: שמיכת עיטוף מבית HALO האמריקאית, בעלת תו תקן בינלאומי, משלבת שק שינה ושמיכת עיטוף במוצר אחד!

מתאימה במיוחד לעונות הקרירות של השנה ולתינוקות שרפלקס המורו שלהם חזק.

השמיכה מגיעה בדגם מבד 100% כותנה ובדגם מבד טטרא בצבעים שונים.

מחיר: 165 ש"ח+ משלוח (או איסוף עצמי)

 

 

קנו עכשיו שמיכת עיטוף וקבלו שיחת התייעצות עם מדריכה ויועצת שינה מקצועית לאחר הרכישה, 

אז לחצו על כפתור הרכישה מטה ו... נדבר 🙂

ניתן גם לבצע הזמנה טלפונית: 0543100431

שמיכה במבי
שמיכה משולשים כחולים
שמיכת עיטוף מסייעת לטיפול גזים אצל תינוקות - שי גראוב

 

סרטון אשר מדגים את טכניקת העיטוף בקלות, בשימוש בשמיכת העיטוף המשלבת שק שינה:

כאשר גיליתי את שמיכת העיטוף המחשבה הראשונה שחלפה במוחי הייתה – חבל שלא הכרתי את זה קודם! הפשטות והיעילות של טכניקת העיטוף והאפקט המידי שלה על התינוק הינם בלתי ניתנים לערעור.

כמדריכה ויועצת שינה אני תמיד מחפשת כלים אשר יהפכו את תהליך השינה לקל ופשוט, ושמיכת העיטוף היא אס מנצח – חד משמעית. במוצר אחד מקבלים מענה רחב לכל כך הרבה צרכים להם זקוק תינוק בחודשים הראשונים לחייו: לצורך בביטחון, בהגנה, בתחושת גבול פיסי, בחום, בהקלה על גזים, ברגיעה וכמובן מאפשרת שינה טובה בקלות.

טכנולוגיה עתיקה שעובדת

שמיכת עיטוף מגיעה מהתרבויות העתיקות בסין וברוסיה בהן נהגו נשות השבטים לעטוף את הרך הנולד ולשאת אותו עמן. טכניקת העיטוף אפשרה להן גם לשמור על התינוקות סמוכים אליהן, וגם לתת להם תחושה שהם מוגנים ובטוחים, ולמעשה יצרה אפקט מדומה של מגע אימהי וחווית רחם לאורך היום. תינוקות אשר נעטפו היו רגועים ונינוחים הרבה יותר, היה להם קל בתהליך היניקה, העיכול, והשינה.

לשמיכת עיטוף מספר יתרונות ברורים:

הסתגלות הדרגתית ונעימה – שלושת החודשים הראשונים של התינוק נקראים גם הטרימסטר הרביעי, בו כל חוויה אשר חווה התינוק מועצמת עשרות מונים, כל החושים שלו נמצאים במצב של קליטת יתר ובהתאם התגובה שלו מועצמת. עיטוף מוריד את רמת הגירוי החיצונית, מאפשר לתינוק לחוש את גבולות הגוף שלו באופן ברור ומנמיכה את רמת הרגישות שלו כך למעשה היא מאפשרת לו להסתגל לעולם סביבו בקצב שנכון עבורו ובצורה מאוזנת, בהתאם גם תגובותיו מתאזנות.

מענה לרפלקס מורו – תינוק אשר יוצא מהרחם עדיין לא מרגיש את גבולות גופו ולכן כל רחש סביבו מקפיץ אותו, אותן תנועות רפלקטיביות לא מאפשרות לו לייצר שינה רציפה, כיוון שכל רעש מייצר התכווצות חזקה אשר מעירה אותו. שמיכת עיטוף ממתנת את אותן קפיצות ומאפשרת לתינוק לישון בנינוחות ולאורך זמן מתוך תחושת ביטחון ומוחזקות.

פתרון מניעתי למוות בעריסה – מצד אחד לתינוק קל יותר לישון לאורך זמן על הבטן כיוון ששכיבה על הבטן מונעת את כל אותן קפיצות רפלקטיביות, מצד שני מחקרים מראים שאחד הגורמים למוות בעריסה הוא ככל הנראה שינה בשכיבה על הבטן. שמיכת העיטוף מאפשרת לתינוק לישון באופן בטוח על הגב ועדיין להיכנס לשינה עמוקה ואיכותית אשר כל כך חיונית עבורו.

הקלה על גזים – גזים נוצרים בחודשים הראשונים לחייו של התינוק, כתוצאה מכך שמערכת העיכול אינה בשלה. אחת הדרכים להקל על התינוק, היא לעטוף אותו בשמיכת עיטוף וכך יופעל לחץ על איזור הבטן, שיקל על הכאב.

 

שמיכת עיטוף תינוקות היא כלי עזר משמעותי בתהליך ההרדמה הראשוני,

זו גם מתנה מקורית ונפלאה שאתם יכולים לתת לעצמכם או להורים עם תינוק שאך נולד. 

המלצתי האישית כמדריכה ויועצת שינה:

עיטפו את התינוק בשמיכת העיטוף והתחילו הרדמה כבר בסימני עייפות ראשוניים ואל תחכו לבכי ממושך ולהתנגדות של התינוק לעיטוף. עקבו אחרי סימני העייפות וחלונות השינה של תינוקכם והתחילו הרדמה בזמן שבשל לשינה, לפני כניסה לעייפות יתר, וכך תאפשרו לתינוקכם שינה טובה, בריאה, איכותית ורציפה.

 

קנו עכשיו שמיכת עיטוף וקבלו שיחת התייעצות עם מדריכה ויועצת שינה מקצועית לאחר הרכישה, 

 אז לחצו על כפתור הרכישה מטה ו... נדבר 🙂

ניתן גם לבצע הזמנה טלפונית: 0543100431

שמיכת עיטוף SwaddleMe, עיטוף תינוקות - שי גראוב
שמיכת עיטוף
WhatsApp chat