המוצרים באתר בהמלצת יועצת שינה

המוצרים באתר בהמלצת יועצת שינה

יועצת שינה בהתאמה הורית - שי גראוב

מתנה מושלמת לתינוק ולהורים: שמיכת עיטוף ושק שינה

מתנה מושלמת לתינוק ולהורים: שמיכת עיטוף ושק שינה

שק שינה ושמיכה לעיטוף התינוק Swaddle לתינוקות 2 ב-1 - שי גראוב

אני זוכרת היטב את תחושת התדהמה שחוויתי כאימא צעירה. מצד אחד תמיד הייתי מוקפת בילדים קטנים ובפעוטות וחשבתי שיש לי את כל הידע והניסיון, מצד שני כשזה קרה זה לא היה דומה לכלום. חוויית האימהות כל כך מדהימה ויוצאת דופן, אהבה ענקית שמביאה עמה אינספור שאלות ואתגרים. בעיני האתגר החשוב והבסיסי ביותר שמתעורר, היא איך לתת לתינוקך את תחושת ההגנה, החמימות והביטחון האינסופיים שאת רוצה להעניק לו. בחודשיו הראשונים שמיכת עיטוף ושק שינה לתינוקות – קריטית להצלחה במשימה זו.

תחושה טבעית של בטחון והגנה לתינוק

ידוע שבתרבויות הקרובות לטבע, אימהות שומרות את תינוקיהן קרובים אליהן, עטופים ומרגישים את חום גופן. וכאשר הם שוכבים במיטתם הם עטופים היטב בבד מהודק. שמיכת העיטוף יוצרת בדיוק את האפקט הטבעי והמרגיע הזה, בטכנולוגיה ובנוחות של המאה העשרים ואחת.

תינוק שזה עתה יצא מהרחם, כמהה להרגיש כל העת את אותה החמימות ההגנה והעיטוף שבה שהה במשך תשעה חודשים. ההסתגלות שלו לעולם החיצוני חייבת לקרות בצורה הדרגתית ורכה. ככל שההורים דואגים לשאת אותו על ידיהם ולהעניק לו חום ומגע, וכאשר הוא נמצא במיטתו הם דואגים לעטוף אותו בתוך שמיכת עיטוף או שק שינה, וכך הם נותנים לו מענה לצורך הבסיסי והחשוב ביותר המתעורר בו.

בטן רגועה לתינוק רגוע

אחת הבעיות השכיחות המטרידות את מנוחתם של תינוקות רכים והוריהם היא בעיית הגזים אצל תינוקות עד גיל 3 חודשים. כמו כל גופו, גם מערכת העיכול של התינוק נמצאת במצב של הסתגלות והתפתחות ראשוניים, וכתוצאה מכך נוצרים בגופו גזים שגורמים לכאבים ולחוסר שקט רב. כל הורה מנוסה יודע עד כמה מגע נכון באזור הבטן מקל על התינוק, שמיכת העיטוף יוצרת אפקט מדהים של לחץ במידה מדויקת הנכונה לגוף התינוק, המרגיעה מאוד את הבטן ותורמת גם בכך לתחושת הנינוחות ולשינה הטובה.

רעיון למתנה מקורית ליולדת: שמיכת עיטוף ושק שינה – שניים באחד

הנה לכם רעיון יעיל ושימושי כמתנה מקורית ליולדת: שמיכת העיטוף המהדקת את גופו של התינוק, מרגיעה ומונעת את העפת הידיים לצדדים הגורמת להתעוררות מהירה ומבוהלת אצל תינוקות, משמשת בהמשך גם כשק שינה לתינוק, אידיאלי ובטיחותי. שק השינה עוטף בחמימות את גופו של התינוק ומבטיח שהוא יישן כל הלילה כשהוא מכוסה ועטוף, מצד אחד שומר על חום גופו ומצד שני מבטיח שהכיסוי לא יתקרב יתר על המידה אל פניו. שמיכת עיטוף ושק שינה למעשה מבטיחה שינה אידיאלית בכל אחד משלבי חייו והתפתחותו של התינוק.

 

מזמינה אתכם להיעזר בטיפים שנתתי כאן ולספר לי איך הולך, וכמובן, אתם מוזמנים ליצור עמי קשר אם נתקלתם בקושי אחר סביב השינה.

מאחלת לכם לילה טוב ושקט

שי

WhatsApp chat