המוצרים באתר בהמלצת יועצת שינה

המוצרים באתר בהמלצת יועצת שינה

יועצת שינה בהתאמה הורית - שי גראוב

מתנה ליולדת ישר מהלב: שמיכת עיטוף לתינוק רגוע

מתנה ליולדת ישר מהלב: שמיכת עיטוף לתינוק רגוע

מתנה ליולדת ישר מהלב: שמיכת עיטוף לתינוק רגוע | שי גראוב - הדרכה וייעוץ שינה לתינוקות

אהבת אם היא אחד הדברים המרגשים בטבע: דוגמה מיוחדת במינה למסירות, קרבה, חום ותחושה שמישהו אחר הוא חלק ממך. ברגע הלידה התינוק או התינוקת נולדים לעולם כילדים, והאימא נולדת לעולם כאימא, מכאן והלאה הקשר רק הולך ומתעצם. לרגש ולחוויה המופלאה הזו מחכים הזוגות הצעירים לפני שהם הופכים להיות הורים, אך אף אחד לא מכין אותם מראש למצבים הנוספים – עומס פיסי ורגשי, לילות ללא שינה והתמודדות אישית וזוגית. מתנה ליולדת היא מתנה שבאמת תומכת, מאזנת ומשמחת את כולם.

הפתעה מרגשת, מתנה מיוחדת ומופלאה

כאמור בשלב זה של הסתגלות משותפת למצב החדש, המרגש מאוד ויחד עם זאת עמוס ומאתגר מאוד, מתנה מקורית ליולדת צריכה להיות כזו שבאמת יעזור להורים לצלוח את המצב בצורה הטובה ביותר להם ולתינוק. לכן שמיכת עיטוף לתינוק, העוזרת להרגעת התינוק, ליצירת שינה טובה ונעימה ולהקלה משמעותית בתופעת הגזים אצל תינוקות רכים, היא מתנה שאין די מילים כדי לתאר את חשיבותה וערכה הרגשי והפיסי. זוהי באמת מתנה לחיים שלווים שמחים ובריאים.

ישר מהטבע, בטכנולוגיה של המאה העשרים ואחת

אולי יצא לכם לראות בטיולים ברחבי העולם, או בסרטים, כיצד נשים במדינות מרוחקות מן המערב, בתרבויות שעדיין שומרות על קרבה יחסית אל הטבע, נוהגות לשאת ולעטוף את תינוקיהן הרכים. באופן טבעי התינוקות צמודים אל האם, עטופים, וממש "ארוזים". טכניקה זו מעניקה לתינוק תחושה עמוקה של בטחון, שלווה, ורוגע. תינוק שאך לא מכבר יצא מן הרחם, מקום בו היה עטוף כל העת לאורך חודשים רבים, במקום מוגן, שמור, חמים ושקט, יוצא באחת לאוויר העולם ומרגיש צורך עז להתרגל אליו בהדרגה, באופן נעים ורך.

טכניקות העיטוף בתרבויות המסורתיות מעניקות לתינוק בדיוק את זה – את תחושת ההגנה, המרחב הבטוח והגבול. וזו בדיוק העבודה המיוחדת והמופלאה שעושה שמיכת העיטוף. שמיכה זו עוטפת ברכות ובהידוק המושלם את התינוק, גורמת להירגעות, לשינה טובה, וכפי שיודעים הורים מנוסים, הפעלת מגע נכון באזור הבטן עושה פלאים להקלה על כאבי הגזים המציקים, שפעמים רבות מופיעים בפרט בשעות הערב אצל התינוקות הרכים, וגם את אפקט המגע הזה יוצרת שמיכת העיטוף.

מתנה ליולדת 2 ב- 1: שמיכת עיטוף ושק שינה

טכניקת העיטוף מתאימה במיוחד לחודשים הראשונים בהם התינוק עדיין לא מתקרב להתהפך. בהמשך, כשגופו יתפתח, שמיכת העיטוף תשמש כשק שינה לתינוק בו הוא יוכל לישון בנעימים ובבטחה, עטוף ברכות לאורך כל הלילה.

 

מזמינה אתכם להיעזר בטיפים שנתתי כאן ולספר לי איך הולך, וכמובן, אתם מוזמנים ליצור עמי קשר אם נתקלתם בקושי אחר סביב השינה.

מאחלת לכם לילה טוב ושקט

שי

WhatsApp chat