המוצרים באתר בהמלצת יועצת שינה

המוצרים באתר בהמלצת יועצת שינה

יועצת שינה בהתאמה הורית - שי גראוב

נעים להכיר

בדרך שנכונה לכם - הדרכה וייעוץ שינה בגישה הורית

כשפוגשים אותי ושומעים שאני מדריכה ויועצת שינה הדבר הראשון שאומרים לי הוא " איך לא הכרנו אותך פעם"
האמת שגם אצלי החיים היו יכולים להיות הרבה יותר נעימים אם הייתי פוגשת אותי כשילדתי את הבכורה שלי...
נעים מאד, שמי שי, נשואה ליאיר ואימא לעמנואל, עתי, דור ועברי.
כל חיי הייתי בסביבת ילדים ופעוטות, חשבתי שאני יודעת הכל על גידול ילדים, והייתי בטוחה שכשיגיע הזמן שלי, זה יזרום טבעי.... אז חשבתי..
שום דבר לא הכין אותי לקושי סביב שינה.
התינוקת שלי לא ישנה כלל במהלך היום, והייתה נרדמת בלילה רק על ידי נדנוד על הידיים שלנו. במשך חודשים ארוכים גם אני וגם היא ישנו שעות מעטות, איכות החיים של שתינו (ולמעשה של כל שאר הבית) התדרדרה מאד.
לא הבנתי מה קורה, לא הבנתי למה, אך ידעתי שאני חייבת לטפל בזה.

אם מחפשים מוצאים פתרונות מופלאים: הדרכה וייעוץ שינה

איך מסייעים לתינוק לישון לילה שלם? ואיך ללמד תינוק להירדם לבד?
אלו היו שתי השאלות סביבן נסוב כל עולמי, לאחר שלא מצאתי תשובה סביבי, פניתי לאינטרנט ושם נתקלתי לראשונה במושג יועצת שינה.
חקרתי לעומק עד שהגעתי ליועצת שינה מצוינת, היא זו שחשפה בפניי את עולם השינה הנכונה אצל תינוקות, ועזרה לי להתמודד עם הקושי, תוך כדי הקשבה לי ולבעלי -ומתן מענה לתינוקת שלנו.
תהליך ייעוץ שינה היה עבורנו מסע מרגש ומופלא בו חווינו למידה יום יומית, התחלנו להבין את הבת שלנו טוב יותר, הצלחנו לזהות את הצרכים שלה וידענו איך להעניק לה את מה שהיא צריכה.
קבלנו חזרה את הביטחון בהורות שלנו, והרגשנו שממש החזירו לנו את המושכות לידיים.

להפיץ את הבשורה – הדרכת שינה, ייעוץ שינה בגישה הורית

לאחר אותה חוויה משנת חיים ידעתי שזו השליחות שלי – להחזיר להורים את הביטחון בהורות שלהם באמצעות כלי השינה. לעזור להם להטמיע עקרונות נכונים על מנת לאפשר לתינוק שלהם לישון ולהם להרגיש שהם יודעים ומסוגלים.
נרשמתי ללימודי ייעוץ שינה ב-"מכללה לייעוץ שינה" בהנחיית שירה קראוטהמר. רכשתי כלים פשוטים ופרקטיים להתמודדות עם תינוקות ופעוטות במצבים שונים,
ופתחתי את שני שירותי הדגל שלי ואת השיווק למוצרים המשלימים את השירות:

הדרכת שינה– ארגז כלים לתשתית שינה נכונה בחודשים הראשונים, מפגש חד פעמי המיועד להורים עייפים לתינוקות בששת החודשים הראשונים שרוצים לקבל ידע, כלים וביטחון בהורות ובשינה.
ייעוץ שינה  – תהליך מלא של ליווי בהתאמה הורית המיועד לתינוקות מגיל חצי שנה. בתהליך אני מתאימה את הפתרון למשפחה, לפי מה שנכון להם, בקצב ובסגנון שלהם.
שמיכת עיטוף - במוצר אחד מקבלים מענה רחב לכל כך הרבה צרכים להם זקוק תינוק בחודשים הראשונים - שק שינה לתינוק ושמיכת עיטוף 2 ב-1: לצורך בביטחון, בהגנה, בתחושת גבול פיסי, ברגיעה, בהקלה על גזים וכמובן לשינה טובה בקלות.

מנשא לתינוק לילי בייבי- מוצר חדשני לנשיאת התינוק בתוך ומחוץ לבית המותאם לתנאי האקלים החמים בישראל, המעניק לתינוק את תחושת הביטחון, הקירבה להורה, ריחו וחום גופו,ע"י תנוחת העובר המוכרת לו מהרחם וכמובן, רגיעה מיידית.

ערסל לתינוק ניע נוח- הערסל לתינוק יעזור לתינוקכם להישאר רגוע גם כאשר אתם בוחרים לנוח או להתפנות לעיסוקיכם. התנועה העדינה של הנדנוד מאפשרת: תנועתיות מרגיעה המדמה את תנועתיות הרחם, שינה רגועה ובקלות, הקלה על גזים וכאבי בטן, הקלה על ריפלוקס.

מוכנים להתחיל לישון בדרך שלכם? צרו עמי קשר ונתחיל את השינוי כבר עכשיו!

שי  054-3100431

שי גראוב - הדרכה ויעוץ שינה בגישה הורית
WhatsApp chat